Een bijzonder
zakelijk
  podium

   Van vergadering
tot compleet
   evenement

Fulcotheater is meer dan een theater. Het is een inspirerende ontmoetingsplek voor bedrijven en organisaties die op zoek zijn naar een bijzondere locatie voor bijeenkomsten, evenementen, zakelijke relaties of een creatieve samenwerking.

 

Van een vergadering in een sfeervolle ruimte tot een groot evenement in de theaterzaal: Fulcotheater biedt verschillende mogelijkheden om mensen samen te brengen. Met gastvrijheid, professionele faciliteiten en persoonlijke begeleiding zorgen we ervoor dat jouw bijeenkomst een bijzonder podium krijgt.

 

Ook als organisatie kun je onderdeel worden van het Fulcotheater via het Pijlersprogramma. Ontdek de mogelijkheden voor ruimteverhuur of zakelijk partnerschap.

 Meer
weten?

Klik hier voor meer informatie over de verschillende zalen

Overzicht van de oppervlakte per zaal en de capaciteit bij diverse opstellingen.

ZaalinformatieOpstelling / aantal personen
Naam zaalm²carrétheaterdinerfeest/ buffetcabaret
Grote zaal –350–––
Kleine zaal –104–––
Theatercafé ––90300–
Overtoomzaal1803618090120132
Traversezaal22816––12
Basiliekzaal872680408064
Podiumzaal672245306030
Biezenzaal301020–3012
Gerbrandyzaal261020–3012

Het gaat om indicaties; bovendien zijn er nog diverse andere indelingen mogelijk, al dan niet met flipovers, projectie of AV-ondersteuning. Klik op de naam van de zaal voor meer gegevens. En bel gerust even voor meer informatie! Voor een indicatie van de huurprijzen van de verschillende zalen bekijk je de Huurtarieven.

De hieronder genoemde prijzen zijn indicaties. Elk evenement is immers uniek en vereist een eigen aanpak en aankleding. Soms wordt volstaan met tafels en stoelen. Vaak moeten er nog wat zaken bij zoals een flipover of een beamer. Extra licht, extra tafels, het kan allemaal.

Dan de verzorging van de inwendige mens. Soms volstaat een kan koffie, soms is een luxe buffet gewenst. De uiteindelijke combinatie van faciliteiten bepaalt de totaalprijs.

De huurprijzen zijn vermeld in dagdelen. Wij onderscheiden 3 dagdelen per dag: ochtend van 9.00 uur tot 12.30 uur; middag van 13.30 uur tot 17.30 uur en avond van 19.00 uur tot 23.30 uur. In de zaalhuur zijn altijd inbegrepen: vergadertafels en stoelen in de gekozen opstelling. Onderstaande prijzen zijn geldig vanaf 1 augstus 2024

 

HuurtarievenExcl. 21% BTW, NB feest- en gedenkdagen gesloten
Naam zaalm²1 dagdeel2 dagdelen3 dagdelen
Grote zaal
incl. 2 technici
––20503075
Kleine zaal–429,50590–
Overtoomzaal180429,50590685
Traversezaal2282120137,50
Basiliekzaal87215295360
Podiumzaal67170230285
Biezenzaal3082115137,50
Gerbrandyzaal2682115137,50

Download de plattegrond hier